HAKKIMIZDA

LABORATUAR Hakkında

L Ürün ya da hizmetlerinizden aldığınız gücü; medya giderlerinizde modelleyebilmeniz için formüller üretiyoruz. Hedef kitlenizi belirleyip, doğru mecralarda kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Biz 15 yıldır formüllüyoruz... Gelin siz de yeni nesil medya planlama ile vaktinizi ve nakdinizi koruyun.

SİNEMA

45 Şehirde, 1288 salonda ayda ortalama 8,5 milyon, yılda ortalama 65 milyon kişiye ulaşıyoruz. Üstelik ışıklar kapanıp da filmi merakla beklediğimiz özel reklam kuşağındayız.

RADYO

Biz ona kaprissiz mecra diyoruz. Kendisine ayrıca zaman ayırmanızı beklemeyen, günün her anı sizi takip edebilen bir mecranın; doğru planlandığında neler yapabileceğini tecrübelerimizden biliyoruz.

AÇIK HAVA

Caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, bazen geçen bir otobüsün hemen ardında, günün kalabalığına eşlik ediyor, geceyi markanızla aydınlatıyoruz çünkü hep göz önünde olun istiyoruz.

DİJİTAL

Ölçülebilir internet reklamlarımız sayesinde, markanızı dijital platformlarda en doğru şekilde konumlandırıyoruz. Kreatif marka stratejinizi oluşturarak, gerçek zamanlı dijital pazarlama yöntemiyle doğru hedef kitle ile markanızı buluşturuyoruz.